Velká cena Nýřan
1. Pořadatel: oddíl stolního tenisu DIOSS Nýřany
2. Datum konání: sobota 2. 12. 2005 (muži)
neděle 3. 12. 2005 (ženy)
3. Místo konání: tělocvična ZŠ Nýřany
4. Činovníci: ředitel Ing. Vladimír Kliment
hlavní pořadatel Roman Gabriel
zástupce pořadatele Ing. Pavel Rada
hlavní rozhodčí Jaroslav Vlček
zástupce hl. rozhodčího Zdeněk Soukup
Ondřej Niedermayer
Ing. Petr Bauer
5. Přihlášky: jmenovité přihlášky do dvouher zašlou oddíly
(hráči) nejpozději do 30. 11. 2006 na adresu:
Zdeněk Soukup, Smetanova 134, 330 26 Tlučná,
tel. zam. 377 226 442
fax 377 168 330, mobil 606 490 776,
e-mail: soukup.zdenda@seznam.cz
6. Vklady: budou vybírány při prezentaci ve výši stanovené SŘ
7. Losování: proběhne v pátek 1. 12. 2006 od 20,00 hod.
v klubovně oddílu v sokolovně TJ a bude
veřejně přístupné. Soutěž čtyřher a žen bude
losována po uzávěrce přihlášek v den soutěží.
8. Občerstvení: bufet v tělocvičně ZŠ
9. Zdravotní služba: pohotovostní služba polikliniky v Nýřanech
10. Předpis: hraje se podle Pravidel ST, Soutěžního řádu ST
a ustanovení tohoto rozpisu míčky DHS.
11. Soutěže: I. dvouhra mužů IV. dvouhra žen
II. čtyřhra mužů V. čtyřhra žen
III. dvouhra mužů - handicap
12. Systém soutěží: dvouhra mužů a žen: I. stupeň skupinový,
II. stupeň vyřazovací.
čtyřhry a handicap: jednostupňový vyřazovací.
Všechna utkání se hrají na 3 vítězné sety.
K dispozici bude 8-12 stolů.
13. Podmínky účasti: závodníci se při prezentaci prokáží
náležitostmi dle SŘ.
14. Časový pořad: sobota (muži): 7,45 - 8,30 prezentace
8,45 zahájení soutěží
neděle (ženy): do 10,00 prezentace
10,30 zahájení soutěží
15. Rozhodčí: rozhodčí ke stolům určuje hlavní rozhodčí z řad
hráčů. Od čtvrtfinále budou zápasy řídit kvali-
fikovaní rozhodčí s licencí.
16. Ceny: dvouhra mužů - 1. místo: putovní pohár + 3000 Kč
+ věcná cena
2. místo: 2000 Kč + věcná cena
3.-4. místo: 1000 Kč + věcná cena
5.-8. místo: věcné ceny
dvouhra žen - 1. místo: putovní pohár + 500 Kč
+ věcná cena
2. místo: 300 Kč + věcná cena
3.-4. místo: 200 Kč + věcná cena
čtyřhry - 1.-4. místo: věcné ceny
handicap - 1. místo: 1500 Kč
17. Námitky: námitky se uplatňují dle ustanovení soutěžního řádu.
18. Schválení turnaje: turnaj (dvouhra mužů a žen) byl schválen
jako bodovací turnaj kategorie "B" PKSST.
Rozpis turnaje byl schválen STK PKSST
svazu stolního tenisu dne 8. 8. 2006.
19. Upozornění: v hracích místnostech a šatnách platí zákaz
lepení potahů na pálky, pro tento účel bude
vyhrazena zvláštní místnost.
20. Ubytování: bude zajištěno na přání hráčů z pátku na sobotu
i ze soboty na neděli.
21. Trénink: možnost tréninku v herně TJ v pátek 1.12.2006
v 18 – 22 hod.
22. Informace: před turnajem poskytne p. Zdeněk Soukup (606 490
776).
Hlavním sponzorem Velké ceny Nýřan je firma ZUD služby, s.r.o.
Turnaj se uskuteční za finanční podpory Okresního tělovýchovného sdružení svazů Plzeň-sever.
V Nýřanech dne 20.8.2006
Ing. Vladimír Kliment Roman Gabriel
předseda TJ DIOSS Nýřany předseda oddílu ST
TJ DIOSS Nýřany
Listina vítězů
I. ročník:
Dvouhra mužů: GAVLAS Petr (CE Cheb)
Čtyřhra mužů: P. Gavlas, Polák (CE Cheb)
II. ročník:
Dvouhra mužů: KOMENDA Karel (SF SKK EN Praha)
Čtyřhra mužů: P. a A. Gavlasovi (CE Cheb)
III. ročník:
Dvouhra mužů: HOŘEJŠÍ Miroslav (SF SKK EN Praha)
Čtyřhra mužů: Kaucký, Papírník (SF SKK, Sparta)
IV. ročník:
Dvouhra mužů: VOŽICKÝ Bohumil (SF SKK EN Praha)
Dvouhra žen: LAŠÁKOVÁ Kateřina (Sn Marián. Lázně)
Čtyřhra mužů: Vožický, Schwarzer (SF SKK EN Praha)
Čtyřhra žen: Čížková, Bejvančická (Union Plzeň)
V. ročník:
Dvouhra mužů: ŠIMONČÍK Josef (Factory Pro Praha)
Dvouhra žen: MAREŠOVÁ Zdeňka (Union Plzeň)
Čtyřhra mužů: Komenda, Hanl (El Niňo, Factory Pro Praha)
Handicap mužů: HAVLÍČEK Marcel (Ruhmannsfelden)
VI. ročník
Dvouhra mužů: HRNČIŘÍK Jan (AŠ Mladá Boleslav)
Dvouhra žen: MAREŠOVÁ Zdeňka (Union Plzeň)
Čtyřhra mužů: Hrnčiřík, Wasik (AŠ Mladá Boleslav)
Handicap mužů: HAVLÍČEK Marcel (Ruhmannsfelden)
VII. ročník
Dvouhra mužů: HUSNÍK Petr (Rosenheim)
Dvouhra žen: MAREŠOVÁ Zdeňka (Union Plzeň)
Handicap mužů: KŘÍŽ František (Sokol Přeštice)
VIII. ročník
Dvouhra mužů: ASCHENBRENNER Reinhart (Neukirchen)
Dvouhra žen: BYDŽOVSKÁ Hana (Union Plzeň)
Handicap mužů: SCHINDLATZ Herbert (Neukirchen)
HANDICAPOVÁ SOUTĚŽ
V tomto klání chceme dát stejnou šanci na vítězství všem hráčům od okresních přeborů až
po extraligu.
V každém jednotlivém zápase hráči mají přidělen výkonnostní handicap podle níže uvedené tabulky, tzn. že jeden z hráčů může mít na soupeře odpovídající náskok (ztrátu) v každém setu. Rozhoduje uvedení hráče na soupisce základu družstva pro příslušnou dlouhodobou mistrovskou soutěž. U hráčů startujících v zahraničí určí handicap hlavní rozhodčí, který má rovněž vyhrazeno právo z objektivních příčin změnit výši handicapu hráče před zahájením soutěže.
Systém této soutěže je vyřazovací na jednu porážku, losování bude volné.
TABULKA URČENÍ HANDICAPÚ:
Okresní přebor - extraliga +8
- I. liga +7
- II. liga +6
- III. liga +5
- divize +4
- krajský přebor I. tř. +3
- krajský přebor II. tř. +2
Krajský přebor II. třídy - extraliga +7
- I. liga +6
- II. liga +5
- III. liga +4
- divize +3
- krajský přebor I. tř. +2
Krajský přebor I. třídy - extraliga +6
- I. liga +5
- II. liga +4
- III. liga +3
- divize +2
Divize - extraliga +5
- I. liga +4
- II. liga +3
- III. liga +2
III. liga - extraliga +4
- I. liga +3
- II. liga +2
II. liga - extraliga +3
- I. liga +2
I. liga - extraliga +2